Warning: exec(): Unable to fork [nice ffmpeg -i '/data/5/b/5bb1e521-ff59-47d3-8bf2-b030e217f5c5/databrand.eu/web/wp-content/plugins/wp-optimize/images/logo/wpo_logo_small.png' -y -qscale '85' -lossless 0 -compression_level 6 '/data/5/b/5bb1e521-ff59-47d3-8bf2-b030e217f5c5/databrand.eu/web/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp' 2>&1] in /data/5/b/5bb1e521-ff59-47d3-8bf2-b030e217f5c5/databrand.eu/web/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/exec-with-fallback/src/ExecWithFallback.php on line 111
Čo skrýva náš sklad? - Home staging - Romana Šedá

Čo skrýva náš sklad?

Zaujíma vás, ako rýchlo sa dá predať nehnuteľnosť? S pomocou home stagingu je to možné už za niekoľko dní. Aké je tajomstvo nášho úspechu?

Rýchly a výhodný predaj nehnuteľnosti

Čas zohráva pri predaji nehnuteľnosti dôležitú úlohu. Platí pravidlo, že čím dlhšie je byt alebo dom inzerovaný, tým viac stráca na svojej hodnote. Znižovanie ceny bytov a domov je najhoršou predajnou taktikou. Vďaka investícií do home stagingu to tak vôbec byť nemusí. Treba sa však zamerať na profesionálnu službu, ktorá vám prinesie výsledky. Množstvo spoločností tvrdí, že investícia do home stagingu nehnuteľnosti od nich sa oplatí. Niektorým však chýba výhoda, ktorá zníži investičné náklady na home staging na minimum.

Skutočnou výhodou pre predávajúcich, ako aj pre realitných maklérov, je prenájom nábytku a doplnkov priamo zo skladu poskytovateľa služby home staging. Naša firma vám v rámci home stagingu takýto prenájom ponúka.

Ako funguje prenájom zo skladu?

Zmyslom služby „prenájom nábytku a doplnkov“ nie je vytvoriť z nehnuteľnosti, ktorú chcete predať, víťaza  interiérovej súťaže. Cieľom home stagingu je upútať pozornosť čo najväčšieho počtu záujemcov, vďaka vhodne zvolením dekoráciám a nábytku, ktoré sa do daného interiéru hodia, a zvýšia jeho hodnotu v očiach kupujúcich. Naši Home stageri z HomeBrand využívajú sklad na každý home staging, pričom majiteľ má možnosť si takto „nastagovaný“ byt ponechať až do doby jeho predaja. Nábytok a dekorácie z nášho skladu doplnkov sú vďaka službe prenájom pre klienta cenovo aj časovo omnoho dostupnejšie, ako kupovať nové z obchodu.

Prenájom funguje tak, že pri objednaní služby home staging vám automaticky ponúkneme možnosť prenajať si doplnky, ktoré na home staging použijeme, na dobu, ktorá vám vyhovuje – niektorí si chcú zariadenie „požičať“ iba pre účel nafotenia nehnuteľnosti pre inzerciu (čo, pravdupovediac, klientom neodporúčame, nakoľko sa stráca WOW efekt pri obhliadke nehnuteľnosti); iní majú záujem o prenájom na celú dobu predaja nehnuteľnosti, čo považujeme za najlepší spôsob, ako klientovi odprezentovať nehnuteľnosť v čo najlepšom svetle.

Ako sa zariadenie dostane až k vám?

Potom, ako zistíme, čo váš byt alebo dom potrebuje (v zásade po obhliadke nehnuteľnosti), vyberú naši home stageri vhodný nábytok a doplnky z nášho skladu. Zabalia ich a prepravia k vám (alebo vášmu klientovi). Následne začína home staging. Dovezené zariadenie home stageri vybalia a rozmiestnia v rámci interiéru. Samozrejme, nasledujú ešte rôzne úpravy, ktorými sa vylepší celkový dojem nehnuteľnosti.

Čo keď je byt už zariadený?

Je pravda, že nie každý interiér potrebuje nanovo kompletne zariadiť, či vybaviť nábytkom. Vždy sa snažíme skrátiť čas trvania prípravy bytu/domu na predaj, a hľadáme riešenia, ktoré sú pre predaj dôležité, nie zbytočné. Preto, ak má majiteľ v byte nábytok, ktorý vieme použiť, nie je dôvod, aby sme ho z bytu vynášali. Správnym umiestnení, nadekorovaním či refrešom premeníme aj menej lichotivé kúsky na také, ktoré povzbudia celkový dobrý dojem.

100 ľudí – rovnaký vkus v interiéri

Každý z nás preferuje iné farby v interiéri či iný štýl zariadenia bytu/domu. Ako je teda možné trafiť sa do vkusu väčšiny? Čo je tajomstvom úspechu rýchleho predaja vďaka home stagingu? Našou odpoveďou je home staging, ktorý myslí na všetko vyššie spomenuté. Home staging v neutrálnom štýle a farbách, ktorý výborne funguje na väčšinu ľudí. A o to predsa pri home stagingu, resp. rýchlom predaji nehnuteľnosti, ide.

V našom HomeBrand sklade máme viac ako 1600 druhov nábytku a doplnkov na home staging.  Od kresiel, skriniek, stolíkov, cez textílie, až po drobné lampáše, umelé kvety či šálky na espresso. Vďaka širokému výberu dokážeme vytvoriť v každom, i  špecifikom interiéri neutrálny priestor s maximálnym predajným potenciálom.

Ak by sme sklad nemali…

Nábytok, doplnky, dekorácie a všetko ostatné do bytu by sme pre klienta museli nakupovať zvlášť. Náklady na strane klienta by zbytočne rástli, a vzácny čas, počas ktorého by nehnuteľnosť mohla byť už dávno inzerovaná, by naši home stageri ešte trávili v obchodoch výberom stolíkov, vázičiek či vankúšov.

My však takýto sklad našťastie máme!

Objednajte si službu home staging aj vy a využite prenájom nábytku a doplnkov zo skladu HomeBrand. Ten najvýhodnejší home staging máte na dosah.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *