Home staging

Dizajn bez názvu (32)

Rýchlosť

Čas je pri predaji ako aj pri prenajme nesmierne dôležitý. Stavte na home staging od nás, a predajte alebo prenajmite vašu nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie.

Dizajn bez názvu (30)

Hodnota

S home stagingom zvýšite hodnotu vašej nehnuteľnosti v očiach kupujúcich a nájomníkov. Vašu nehnuteľnosť cielene upravíme k želanému výsledku.

Dizajn bez názvu (31)

Náklady

Nehnuteľnosť vám vylepšíme za minimálne náklady. V rámci služby home staging vám ponúkame prenájom nábytok a doplnky na celú dobu predaja nehnuteľnosti.

Teplo DOMOVA predáva

Home staging od HomeBrand je profesionálna estetická príprava nehnuteľnosti na predaj aj prenájom. Služba je obľúbená najmä u realitných maklérov, ktorí vďaka nej dokážu klientovu nehnuteľnosť predať oveľa rýchlejšie. V čom spočíva čaro home stagingu?

 

V premene nehnuteľnosti na útulný DOMOV. V odhalení jej potenciálu kupujúcim a vyzdvihnutí jej silných stránok. Vďaka premysleným úpravám sa z nepredajného bytu alebo domu stáva žiadaná ponuka. S vytvorením atmosféry domova vám najlepšie pomôžu naši home stageri.

V rámci služby home staging vám nehnuteľnosť kompletne zariadíme, alebo upravím s cieľom vylepšiť celkový dojem. Použijeme na to nábytok a doplnky z nášho skladu. Žiadne nákupy ani zbytočné výdavky vás nečakajú.

Výhodný penájom!

V rámci služby home staging vám ponúkame výhodný prenájom nábytku
a doplnkov. 

 

Prenajmite si ich na celú dobu predaja nehnuteľnosti a zaistite si ten najlepší dojem na každej jednej obhliadke!

Čo od nás môžete čakať?

Úvodná konzultácia k vašim potrebám a oćakávaniam

Obhliadka so zameraním a nafotením priestoru

Príprava cenovej ponuky a našich návrhov

Návrh témy priestoru a možných úprav

Realizácia home stagingu v nehnuteľnosti

Odovzdanie nehnuteľnosti pripravenej napredaj

Spätný odvoz nábytku a doplnkov po úspešnom predaji

Viac o tom, čo vás čaká, sa dočítate v sekcii, ako pracujeme.

Referencie

Konečne, po mesiacoch trápenia sa nám podarilo predať nehnuteľnosť. Za to vďačíme vám! Home staging odporúčam každému, kto má obdobný problém, ako my.
Mirka z Bratislavy
Predajca
Dlho som si myslela, že nájsť stabilného nájomníka je v dnešnej dobe nereálne. Až som spoznala službu home staging. Ďakujem vám. Konečne mi prenájom robí radosť:)
Ela z Nitry
Prenajímateľ
Home staging sme si dlhodobo robili sami. Bol som si, že robím správne. Oči mi otvorila až firma HomeBrand a jej komplexný servis, na ktorý teraz nedáme dopustiť.
Andrej z Bratislavy
Majiteľ RK

Kontakt

Vaše prvé kroky začínajú vyplnením jednoduchého formulára