Rekonštrukcia

Dizajn bez názvu (32)

Rýchlosť

Čas je pri predaji ako aj pri prenajme nesmierne dôležitý. Stavte na home staging od nás, a predajte alebo prenajmite vašu nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie.

Dizajn bez názvu (30)

Hodnota

S home stagingom zvýšite hodnotu vašej nehnuteľnosti v očiach kupujúcich a nájomníkov. Vašu nehnuteľnosť cielene upravíme k želanému výsledku.

Dizajn bez názvu (31)

Náklady

Nehnuteľnosť vám vylepšíme za minimálne náklady. V rámci služby home staging vám ponúkame prenájom nábytok a doplnky na celú dobu predaja nehnuteľnosti.

Rekonštrukciou k zisku

Home staging od HomeBrand je profesionálna estetická príprava nehnuteľnosti na predaj aj prenájom. Služba je obľúbená najmä u realitných maklérov, ktorí vďaka nej dokážu klientovu nehnuteľnosť predať oveľa rýchlejšie. V čom spočíva čaro home stagingu?

 

V premene nehnuteľnosti na útulný DOMOV. V odhalení jej potenciálu kupujúcim a vyzdvihnutí jej silných stránok. Vďaka premysleným úpravám sa z nepredajného bytu alebo domu stáva žiadaná ponuka. S vytvorením atmosféry domova vám najlepšie pomôžu naši home stageri.

V rámci služby home staging vám nehnuteľnosť kompletne zariadíme, alebo upravím s cieľom vylepšiť celkový dojem. Použijeme na to nábytok a doplnky z nášho skladu. Žiadne nákupy ani zbytočné výdavky vás nečakajú.

Výhodnejšie ceny u nás!

V spolupráci s našimi dodávateľmi vám vieme zabezpečiť rôzne zľavy na stavebný materiál, povrchy, zariadenie, sanitu, svietidlá, nábytok a doplnky!

Čo od nás môžete čakať?

Pripravíme návrhy nového priestoru a dispozičných zmien

Nakúpime potrebné zariadenie (očakávať môžete zľavy)

Ak je potrebné, interiér vypraceme a odpad vyvezieme

Dohliadneme nad priebehom rekonštrukcie a prácou majstrov

Zabezpečíme vám stavebné upraovanie po dokončení rekonštrukcie

Zabezpečíme vám profesionálne fotenie nehnuteľnosti

Pred fotením však nezabudnite využiť službu home staging!

Referencie

Konečne, po mesiacoch trápenia sa nám podarilo predať nehnuteľnosť. Za to vďačíme vám! Home staging odporúčam každému, kto má obdobný problém, ako my.
Mirka z Bratislavy
Predajca
Dlho som si myslela, že nájsť stabilného nájomníka je v dnešnej dobe nereálne. Až som spoznala službu home staging. Ďakujem vám. Konečne mi prenájom robí radosť:)
Ela z Nitry
Prenajímateľ
Home staging sme si dlhodobo robili sami. Bol som si, že robím správne. Oči mi otvorila až firma HomeBrand a jej komplexný servis, na ktorý teraz nedáme dopustiť.
Andrej z Bratislavy
Majiteľ RK