Prenájom zo skladu

Dizajn bez názvu (32)

Rýchlosť

Čas je pri predaji ako aj pri prenajme nesmierne dôležitý. Stavte na home staging od nás, a predajte alebo prenajmite vašu nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie.

Dizajn bez názvu (30)

Hodnota

S home stagingom zvýšite hodnotu vašej nehnuteľnosti v očiach kupujúcich a nájomníkov. Vašu nehnuteľnosť cielene upravíme k želanému výsledku.

Dizajn bez názvu (31)

Náklady

Nehnuteľnosť vám vylepšíme za minimálne náklady. V rámci služby home staging vám ponúkame prenájom nábytok a doplnky na celú dobu predaja nehnuteľnosti.

Čo všetko si viete prenajať?

V našom sklade máme rôzne stoly, stoličky, taburety, kreslá, obrazy, koberce, lampy, vázy, vankúše, kvety, dekorácie… Všetok nábytok a doplnky, ktoré použijeme na home staging, si od nás môžete prenajať na celú dobru predaja nehnuteľnosti. Zaistíte si tak perfektný dojem nie len na fotografiách, ale aj na každej jednej obhliadke.

Kto si vie veci prenajať?

Prenájom nábytku a doplnkov ponúkame všetkým klientom, ktorí si od nás objednajú službu home staging nehnuteľnosti na predaj. Rovnako developerom a investorom, ktorí si objednajú home staging vzorovej nehnuteľnosti. 

Komu službu neodporúčame?

Službu prenájmu nábytku a doplnkov neodporúčame prenajímateľom nehnuteľností (len za účelom pekných fotografií na inzerát). Výhodnejší pre vás bude home staging v podobe trvalého zariadenia nehnuteľnosti.

Máme viac ako

1600 druhov

nábytku a doplnkov

Tešiť sa môžu najmä tí, ktorí predávajú úplne prázdnu nehnuteľnosť. Čaká vás home staging v podobe kompletného zariadenia každej jednej miestnosti. Či už to bude obývačka, spálňa, pracovňa alebo kúpeľňa.

3 mesiace prenájmu nábytku a doplnkov za cenu jedného!

Staňte sa našim zmluvným klientom aj vy a získajte tri mesiace prenájmu nábytku a doplnkov za cenu jedného! Pre zapojenie sa do vernostného programu a získanie ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Referencie

Konečne, po mesiacoch trápenia sa nám podarilo predať nehnuteľnosť. Za to vďačíme vám! Home staging odporúčam každému, kto má obdobný problém, ako my.
Mirka z Bratislavy
Predajca
Dlho som si myslela, že nájsť stabilného nájomníka je v dnešnej dobe nereálne. Až som spoznala službu home staging. Ďakujem vám. Konečne mi prenájom robí radosť:)
Ela z Nitry
Prenajímateľ
Home staging sme si dlhodobo robili sami. Bol som si, že robím správne. Oči mi otvorila až firma HomeBrand a jej komplexný servis, na ktorý teraz nedáme dopustiť.
Andrej z Bratislavy
Majiteľ RK