O nás

O nás

Sme rodinná home stagingová firma, ktorá vkladá svoje srdce a profesionalitu do každého jedného projektu. S vášňou pretvárame nehnuteľnosti na lákavé priestory, ktoré spĺňajú nároky presýteného realitného trhu. Objavte silu home stagingu spolu s nami.

favicon

1. home stagerka na Slovensku

Na počiatku nášho podnikania stojí Ing. Jcqueline Brandisová. S home staging začala už v roku 2008, kedy si zo zahraničia doniesla na Slovensko jeden výborný nápad. Inšpirovala sa západnou službou, ktorá pomáha predávať nehnuteľnosti. Začala s vlastním podnikaním, a stala sa tak úplne 1. home stagerkou na Slovensku.


Jej dlhoročné skúsenosti v zariaďovaní, redizajne a rekonštrukciách vyústili v množstvo úspešne zrealizovaných projektov. V roku 2017 založil so synom rodinnú home stagingovú firmu HomeBrand. Dnes vedie vlastný tím home stagerov.

Zakladatelia HomeBrand

Dizajn bez názvu (38)

Našu rodinnú firmu HomeBrand sme založili v dobre, keď home staging na Slovensku ešte neexistoval. Pýtate sa prečo? Vždy sme verili, že profesionálny home staging čaká krajšia budúcnosť aj na Slovensku. Sme o tom presvedčený dodnes.

Všimli ste si tú spojitosť? Názov našej firmy vznikol kombináciou milovanej práce a priezviska zakladateľov. Značka HomeBrand je na trhu už 5-ty rok a náš profesionálny prístup a láska k home stagingu rastie každým dňom.

Zoznámte sa s home stagermi

1Q1A1694-stvorec

Ing. Jacqueline Brandisová

Spoluzakladateľka HomeBrand, produktová riaditeľka a hlavná Home stagerka. 

1Q1A1617-stvorec

Ing. Katarína Kubišová

Hlavná Home stagerka.

Katka-grey-1800x1800

Katarína Janáková

Home stagerka.

Stevko-grey-1800x1800

Štefan István Lorincz

Skladník, Majster, Home stager.

Ďalší členovia tímu

1Q1A1959-stvorec

Lenka Cisárová

Profesionálna fotografka nehnuteľností.

1Q1A1825-stvorec

Mgr. Romana Šedá

Marketing a office manažérka.

1Q1A1771-stvorec

Ing. Ján Prokop

IT špecialista podnikových systémov.

Ako sa tvorí dokonalý DOMOV (1080 × 1080 px) (4)

Prineste si k nám aj vášho miláčika. Sme dog friendly firma.